CARSPROJECT

Tylko zimą – zadzwoń i negocjuj

Carsproject uruchamia ograniczoną czasowo akcję, oferując możliwość indywidualnego negocjowania warunków wynajmu naszych samochodów osobowych i busów. Rozumiemy, że potrzeby naszych Klientów są różnorodne, a najlepsza oferta wynika z uwzględnienia wielu czynników. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, który pozwoli nam przygotować propozycję idealnie dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Prosimy o kontakt telefoniczny, który umożliwi nam przygotowanie najkorzystniejszej propozycji, idealnie dostosowanej do Państwa potrzeb. Akcja „Zadzwoń i Negocjuj” jest ograniczona czasowo i trwa jedynie do zakończenia zimy.

515 405 005

Zadzwoń teraz!

Promocja busy 2
BUSY 2024
Busy promocja

CARSPROJECT

Promocja na wynajem busów „Zima 2024”

Planujesz wyjazd na ferie z rodziną lub grupą przyjaciół? Chcesz wygodnie podróżować, ciesząc się wspólnymi chwilami bez zmartwień o transport? Skorzystaj z naszej specjalnej oferty „Zima 2024” w Carsproject!

W Carsproject rozumiemy, że podróże grupowe wymagają komfortu i przestrzeni. Dlatego nasze busy do 9 osób są idealne dla Ciebie! Z naszą promocją „Zima 2024”, możesz wynająć przestronny i wygodny bus na wyjazd zimowy, na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

ŁAŃCUCHY NA KOŁA - GRATIS

W ramach promocji udostępniamy nieodpłatnie łańcuchy na koła które są wymagane w większości krajów w Europie.

FOTELIK DZIECIĘCY - GRATIS

Na życzenie udostępniamy nieodpłatnie dziecięcy fotelik dopasowany do rozmiarów dziecka.

ATRAKCYJNE CENY I WARUNKI NAJMU

Zapewniamy jedne z najatrakcyjniejszych stawek dobowych na rynku! Nasze warunki najmu są przejrzyste – nic Państwa nie zaskoczy w trakcie wynajmu i przy zdawaniu samochodu.

OTWARTOŚĆ NA NEGOCJACJE

W zależności od długości wynajmu i planowanej trasy, jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe rabaty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

NOWOCZESNA FLOTA

Nasza flota busów składa się z nowoczesnych samochodów które zapewniają komfort i bezpieczeństwo w każdej podróży.

BEZSTRESOWY WYNAJEM

Działamy na rynku od lat zapewniając jasne i dogodne warunki najmu. Zapewniamy pełne wsparcie w kryzysowych sytuacjach!

Zadzwoń i negocjuj

+48 515 405 005

Proste zasady wynajmu

Każdy powyżej 21 roku życia kto ma Prawo Jazdy ponad 2 lata, może wynająć od nas samochód. Do podpisania umowy wymagamy okazania Prawa Jazdy oraz drugiego dokumentu tożsamości.
Regulamin wypożyczalni Carsproject

Carsproject

Zobacz nasz regulamin wynajmu

Bez sprawdzania zdolności kredytowej

Nie sprawdzamy zdolności kredytowej oraz zadłużenia osoby wynajmującej w ogólnopolskich bazach danych. Niezależnie od swojej historii kredytowej, mogą Państwo u nas wynająć samochód.

Bez blokady środków na karcie kredytowej

W naszej wypożyczalni nie wymagamy karty kredytowej do wynajmu i nie zabezpieczamy na niej środków pieniężnych. Kaucje pobieramy w gotówce.

Bez opłaty przygotowawczej

Wiele wypożyczalni pobiera „ukrytą” opłatę w postaci opłaty przygotowawczej do pierwszej doby wynajmu. W Carsproject nie pobieramy takiej opłaty.

Bez zbędnych formalności

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się ograniczyć formalności do absolutnego minimum. Wynajęcie samochodu zajmie do 15 min i nic Państwa nie zaskoczy.

Renault Trafic III

  • Diesel
  • 9 osobowy
  • Manual
  • 8 walizek

1 dzień – 380 PLN negocjuj

2-3 dni – 320 PLN negocjuj

4-7 dni – 290 PLN negocjuj

8-14 dni – 270 PLN negocjuj

15-30 dni – 255 PLN negocjuj

od 31 dni – INDYWIDUALNIE

Renault Trafic III Lift

  • Diesel
  • 9 osobowy
  • Manual
  • 8 walizek

1 dzień – 420 PLN negocjuj

2-3 dni – 345 PLN negocjuj

4-7 dni – 320 PLN negocjuj

8-14 dni – 275 PLN negocjuj

15-30 dni – 270 PLN negocjuj

od 31 dni – INDYWIDUALNIE

Wynajem busów Carsproject

Posiadamy bogatą flotę busów które oferujemy klientom indywidualnym oraz firmowym. Doskonale nadadzą się jako środek transportu dla pracowników firmy oraz przy obsłudze klientów danej firmy – jako środek transportu dla dużych rodzin w czasie odwiedzin Trójmiasta jak i wszystkich tych którzy potrzebują większego samochodu na wyjazdy wakacyjne po całej Europie.
wynajem busów

BUSY CARSPROJECT

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w każdych sytuacjach, elastyczne dostosowywanie naszej oferty do potrzeb klientów oraz uczciwe zasady najmu busów.