Wakacyjna obniżka cen! Bez kodów i dodatkowych warunków! Sprawdź

Ważne informacje

Poniżej znajdą Państwo zbiór informacji i warunków na jakich wynajmujemy samochody w wypożyczalni Carsproject. Filarem naszej działalności jest jasność zasad i przejrzystość naszej oferty, dlatego niczego nie ukrywamy – nic Państwa nie zaskoczy na każdym etapie wynajmu. Przed wynajmem warto przeczytać ten dział aby dowiedzieć się np. jak postępować w kryzysowych sytuacjach aby spełnić nasze wytyczne oraz o czym należy pamiętać w trakcie wynajmu.

Przydatne informacje przed wynajmem

O czym pamiętać w czasie wynajmu długoterminowego

W trakcie wynajmu krótkoterminowego

Procedury postępowania w przypadku kolizji / wypadku

Ogólne warunki wynajmu samochodu (OWU)

Przeczytaj oficjalne warunki na jakie oddajemy samochód do używania Najemcy.

Przed wynajmem samochodu

Ważne Informacje

Kto może wynająć samochód

W naszej wypożyczalni mogą wypożyczyć samochód osoby które mają powyżej 21 lat i minimum 2 lata Prawo Jazdy. Rezerwacji dokonuje się poprzez kontakt telefoniczny lub mailowo. Wszelkie dokumenty podpisujemy w czasie odbioru samochodu. Samochód oddajemy w pełni zatankowany i przygotowany do jazdy. Samochód należy zwrócić czysty i zatankowany w takim stopniu jak go odbierano.

Czym jest kaucja

Kaucja jest zabezpieczeniem pieniężnym na czas wynajmu. Zabezpiecza oddanie samochodu w odpowiednim stanie, zatankowane i o wyznaczonej porze. Jest to standardowa forma zabezpieczenie praktycznie w każdej wypożyczalni.

Prosty cennik

Cena za wynajem to liczba dni wynajmu x cena doby zgodnie z cennikiem podanym na stronie. Ewentualne opłaty dodatkowe są podane w zakładce rezerwacje lub telefonicznie.. Niczego nie ukrywamy i stosujemy jasne zasady. Dlatego nic Państwa nie zaskoczy przy uiszczaniu płatności.

Limit kilometrów

Każdy samochód ma przypisaną pewną pulę kilometrów wliczoną w cenę za dobę wynajmu. Pula na cały okres wynajmu obliczamy: liczba dni wynajmu x pula za dany samochód = liczba kilometrów za cały okres wynajmu. Po przekroczeniu danej puli następne kilometry są dodatkowo płatne.