Wynajem busów Reda

Wypożyczalnia Cars Project świadczy usługi obejmujące wynajem samochodów. Reda to jedno z pięknych kaszubskich miast, gdzie klienci indywidualni i firmy mogą skorzystać z naszej floty. Do dyspozycji są nowoczesne auta osobowe, a na klientów czeka również doskonale wyposażona wypożyczalnia busów.

Reda jest położona niecałe 45 kilometrów od Gdańska. Komfortowe poruszanie się po Kaszubach, czy pięknym Trójmieście zapewnia wynajem aut. To dobra baza dla osób ceniących pobyt w malowniczej okolicy.

Wynajem busa bez kierowcy to korzystna opcja dla tych klientów, którzy lubią podróżować na swoich warunkach. Cars Project ma również rozbudowaną ofertę usług dostosowanych do potrzeb firm. U nas klienci mogą wypożyczyć auto na okres od 1 do 30 dni - najem krótkoterminowy oraz od 1 do 23 miesięcy w opcji średnioterminowej. Proponujemy także profesjonalny wynajem długoterminowy samochodów.

Gdynia to również świetna baza dla podróżujących do Szwecji. Wypożyczalnia samochodów jest do dyspozycji klientów przez całą dobę. Do biura zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.