Wypożycalnia samochodów Gdynia

Cars Project Gdynia to profesjonalna wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów dostosowany do potrzeb klientów indywidualny oraz firm. W zakresie naszych usług znajduje się długo-, średnio- i krótkoterminowy wynajem aut. Trójmiasto stwarza duże możliwości dla osób zainteresowanych zarówno pracą, jak i zwiedzaniem. Pobyt może uprzyjemnić skorzystanie z pojazdów, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut Gdynia.

Klienci, którzy wybiorą Cars Project, mają do dyspozycji auta osobowe, a na zlecenia czeka również wypożyczalnia busów. Gdynia ma wiele do zaoferowania rodzinom z dziećmi, dlatego polecamy naszym wielodzietnym klientom poruszanie się komfortowym busem osobowym.

Świadczymy usługi również dla firm – między innymi wynajem długoterminowy samochodów. Chylonia, gdzie znajduje się nasza siedziba, położona jest w odległości niecałych 11 kilometrów od Sopotu i 40 kilometrów od Gdańska. Warto na czas podróży lub trwania służbowego kontraktu wybrać wysokiej jakości auta na wynajem. Gdynia – nasze biuro jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.