Długoterminowa wypożyczalnia aut Rumia

Cars Project Rumia to profesjonalna wypożyczalnia aut osobowych oraz busów, której oferta jest dostosowana do oczekiwań klientów indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz firm.

Proponujemy wynajem wysokiej jakości pojazdów na okres od 1 dnia do 48 miesięcy. Do dyspozycji naszych klientów jest nowoczesna flota pojazdów i czynna całą dobę wypożyczalnia aut.

Rumia to malownicze miasteczko położone niecałe 40 kilometrów od Gdańska i jedynie 13 kilometrów od Gdyni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług turystów oraz osoby pracujące na terminowym kontrakcie – dla nich przygotowaliśmy wynajem długoterminowy samochodów. Rumia to doskonała baza również dla podróżujących do Szwecji, a świetną opcją w naszej ofercie dla rodzin wielodzietnych oraz grup przyjaciół jest wynajem busa bez kierowcy.

Oferujemy również pakiet usług dla firm. Wynajęcie, czyli outsourcing floty, to rozwiązanie bardzo opłacalne dla przedsiębiorców. Wypożyczalnia Cars Project jest czynna całą dobę. Zapraszamy do kontaktu lub złożenia nam wizyty – biuro jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.