Wynajem samochodów Wejherowo

Wypożyczalnia Cars Project oferuje klientom indywidualnym oraz firmom pomoc i doradztwo w wynajęciu samochodów na okres od 1 dnia do 48 miesięcy. Do dyspozycji są pojazdy z ręczną i automatyczną skrzynią biegów oraz czynna całą dobę wypożyczalnia samochodów.

Wejherowo jest doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem. Dla rodzin podróżujących z dziećmi przygotowaliśmy ofertę na wynajem busów. Gdynia położona jest jedynie 40 minut jazdy od Wejherowa. Cars Project zapewnia auta dostosowane do potrzeb oraz oferuje wynajem długoterminowy samochodów. Wejherowo to świetna baza dla naszych klientów, którzy planują odbywać dalekie podróże ale też lokalne wycieczki.

Zapraszamy do kontaktu firmy, które chcą zorganizować wyjazd biznesowy lub integracyjny, czeka na nich doskonale wyposażona wypożyczalnia busów. Wejherowo jest położone 42 kilometry od pięknego Sopotu, w którym nie brakuje tętniących życiem barów i restauracji. Dla wielu firm bardzo opłacalne jest zapewnienie pracownikowi środka transportu na czas trwania umowy poprzez wypożyczenie samochodu.

Gdynia, tam mieści się nasze główne biuro, jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00. Zapraszamy do kontaktu lub złożenia nam wizyty.